Zabity Za Bity – Steam EP

wpis w: Bez kategorii | 0

zabityokladka2Z dumą prezentujemy pierwsze wydawnictwo naszego labelu. „Steam EP”, to płyta której autorem jest Zabity Za Bity, utytułowany reprezentant naszego labelu.  Doceniony m.in. przez Mr. Lex-a (Beats Friendly), Izę Kowalewską (Muzykoterapia/Asfalt Records), Andrzeja Kasprzyka (Jazz Radio) czy Tomasza Lipińskiego w konkursie „Dolina Kreatywna”, organizowanego przez TVP. „Steam EP” to kolejny album instrumentalny tego producenta po świetnie przyjętych „Struggledit” EP (2006, jako „Trufel”) oraz „89″ EP (2009).

Muzycznie „Steam” EP to esencja tego, przez co słucha się instrumentalnego hip-hopu. Album pełny jest zapożyczeń i sampli ciętych z chirurgiczną wręcz precyzją, którym towarzyszą dźwięki i podziały rytmiczne charakterystyczne dla nowej fali muzyki elektronicznej. „Steam” EP to masa świeżości, chwytliwych patentów i wyzwań dla wszystkich systemów audio. Najkrótszy sposób na przeżycie dwudziestu kilku minut.

Data premiery płyty zostanie ogłoszona już niebawem, a krążek będzie mogli nabyć na stronie Superlativez w zakładce „Sklep”.

Tracklista:

1. Qulitzpark
2. Concrete Jungle feat. Stanley Ipkiss
3. Calm In The Mirror
4. Requirements
5. I Think I Will…
6. Torney
7. Moon Dust

Wydawnictwu patronują:

loga