ProjektKtóryNieMiałKońca – Alchemik [wydanie fizyczne]

wpis w: Produkcje | 0

OKŁADKA ProjektKtóryNieMiałKońca - Alchemik Od dzisiaj w naszym sklepie możecie kupić fizyczne wydanie najnowszej płyty chłopaków z PojektuKtóryNieMiałKońca pt. Alchemik.

ALCHEMIK to unikalna podróż przez różnorodne historie zamknięte w poszczególnych planetach układu słonecznego. Za przemyślaną warstwę liryczną odpowiadają trzej narratorzy: Bizi, Soł Najs oraz Radzio. Słowa zanurzone zostały w muzyce wyprodukowanej przez enigmatycznego producenta kryjącego się pod pseudonimem Am59. Klimatyczna i mroczna ścieżka dźwiękowa to połączenie eksperymentalnego hip-hopu oraz muzyki downtempo. Zespół duży nacisk położył na warstwę liryczną oraz całościowy koncept albumu, co zaowocowało unikalnym efektem spójności. Płyta „Alchemik” zabierze Was w niezapomnianą podróż przez historię, których miejscem akcji są planety układu słonecznego.

Wydanie fizyczne zawiera utwór „Neptun”, który posiada inny podkład muzyczny niż ten, który słuchacze poznali z internetowego odsłuchu płyty. Ciekawostka jest formą wdzięczności artystów za zakup płyty.

Wydawnictwu patronują:

– Popkiller.pl

– RapPortal.pl

– MagRap.pl

– HHzone.pl

– Hip-Hop.pl

– Politolognarapie.pl

– GramyRap.pl

– Soulbowl.pl

-Gorzowskihiphop.pl