Kim jesteśmy?

Superlativez, grono entuzjastów kultury hiphopowej, którym na sercu leży jej szerzenie wśród mas. Dlatego właśnie powstał ten nietypowy label, którego nadrzędnym celem jest dawanie dobrych wzorców, tak by rap kojarzony był nie tylko z negatywnymi stereotypami. W swoich szeregach zrzesza dj’ów, producentów, raperów jak i również najzwyklejszych fanów – pasjonatów, którzy od małego zakochali się w rapie, i postanowili choć w małym stopniu złączyć swoją przyszłość z muzyką. Chcemy podkreślić, że każdy z nas jest autonomicznym tworem. Każdy z osobna pracuje na swój wizerunek i ponosi konsekwencje swoich działań. Superlativez to przede wszystkim inicjatywa, która jest swego rodzaju agregatem twórczości i chęci działania. Początki sięgają 2005 roku jednak działalność na szerszą skalę rozpoczęliśmy z dniem 1 stycznia 2014 roku.

Jak działamy?

W porównaniu z innymi przedsiębiorstwami nasz netlabel jest Dawidem, którego czeka starcie z Goliatem, lecz jesteśmy przekonani, że dzięki solidnej i ciężkiej pracy damy radę zaznaczyć swoją obecność na tym ciągle rozrastającym się rynku. I nie chodzi nam wcale o fortuny jak P. Diddy, czy Dr.Dre. Chcemy promować to co warte jest uwagi – z czystej potrzeby serca. Działamy jako typowa organizacja non-profit.

Swoją działalność skupiamy na twórcach undergroundowych, którym niejednokrotnie ciężko jest przebić się do mainstreamu, czy w ogóle zwrócić na siebie uwagę słuchaczy. Oprócz wydawnictw płytowych chcemy promować kulturę hiphopową poprzez organizowanie imprez,  nie mówimy tu o samych koncertach, lecz również o imprezach tanecznych, na których fani będą mogli się bawić w rytm dobrej muzyki.

Po co to wszystko?

Szczerze wierzymy w to, że przy zaangażowaniu z naszej strony oraz we wszelkich naszych działaniach, które podejmujemy znajdziemy grono równie wielkich entuzjastów jak my, którzy chętnie wspomogą nas w różnych inicjatywach. Wszystko dla dobra hiphopu i całej kultury z nim związanej.

Stay Tuned, Stay Superlativez!